Двајца мажи се убиени, откако пронашле мобилен телефон

22 март, 20110
mobile-phone

Полицијата во Хјустон била повикана откако пријавиле дека двајца мажи се убиени.

Очевидци велат дека двајцата мажи од кои едниот бил хендикепиран го пронашле изгубениот телефон, кој заѕвонел и одговориле на повикот.

Кратко време по тоа, сопственикот на телефонот пристигнал во комплексот и ги застрелал мажите. Полицијата сеуште трага по убиецот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi