Двоглава змија во Украина- невидено :)

15 јули, 20110
two-headedsnake

До сега имаме видено многу чудни појави, па фалеше уште ова. Во Украина е забележана двоглава змија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit