“Џабе” се презива Обама!!! Да ја научеа како треба да се среди за во јавност?

23 јули, 20110
obama

За време на снимањето на “Extreme Makeover: Home Edition” во Fayetteville, Северна Каролина, серијата која треба да почне да се емитува оваа есен, првата дама Мишел и нејзините пријатели беа затекнати како градат домови за бездомните женски ветерани.

За гостувањето на ТВ дебатата, Мишел одбра комбинација од виолетова блуза, темно сиви капри пантолони и патики, а  подоцна уште повеќе не изненади со сино- зелен  фустан дизајниран од Крис Бенз и златен ремен.


Во попладневните часови ,нашата Прва Дама ја посети програмата на Joining Forces на NAS Oceana стациониран на плажата во Вирџинија. Тука таа повторно  го смени својот  изглед и носеше фустан креиран од Merona за лиинијата Тarget која беше лансирана во 2009та година и чини помалку од 40 долари – Неверојатно!

Зарем треба да продолжиме и да ви кажеме како таа изгледаше на другите средби?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit