Џастин Бибер им подарил гитари со својот потпис на синовите на Бекам

10 јуни, 20110
Justin+Bieber+Justin

Џастин Бибер им подарил акустични гитари со својот потпис на нив, на синовите на фудбалерот Дејвид Бекам. Тој го сторил тоа веднаш штом дознал дека тие се негови големи фанови.

Дејзвид Бекам во една своја изјава кажал дека неговиот син Ромео, кога дознал дека ќе добие братче посакал да се вика Џастин Бибер Бекам, но кога дознал дека станува збор за сестричка поскал името на Џастин да добие женска верзија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi