Џастин Бибер избркан од обезбедувањето на Ријана

25 мај, 20110
rihanna and justin

17 годишната тинејџ атракција, Џастин Бибер доживеа голем срам на доделувањето на Billboard  наградите. Тој пет пати се обидел да влезе во гардеробата на Ријана, сакајќи да се поздрави со неа бидејќи сметал дека се пријатели. Но, пет пати тој бил бркан од обезбедувањето на Ријана.

Сепак неговата упорност се исплатела и на забавата која се случила по доделувањето тој успеал да размени неколку збора со Ријана. Тој за неа изјавил дека е најубавата жена и најталентираната пејачка во моментов на естрадата.

Сепак овој срам тој брзо го заборавил, оставил се и заминал на одмор на Хаваите заедно со неговата девојка, Селена Гомез.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi