Џони Деп нема намера да се ожени со Ванеса Паради

25 мај, 20110
johnny_depp_

Холивудскиот актер Џони Деп за британскиот магазин OK изјавил дека нема намера да се жени со Ванеса Паради.

Јас и Ванеса сме заедно веќе 12 години. Од првиот монет кога ја видов, а беше свртена со грб знаев дека таа е жената на мојот живот. Ако може да се каже таа ми е најголемото достигнување и најголемиот успех во животот. Ние не мислиме дека бракот е неопходен. Имаме две деца, 11 годишната Лили Роуз и Џек кој сега има девет, изјавил Џони.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma