Софија Копола се мажи ова лето во Италија

25 мај, 20110
sofia.coppola.mars

Софија Копола конечно попушти се се сложи повторно да стапи во брак. По неколку години врска со рокерот Томас Марс, таа ќе стапи во брак ова лето. Како место кое го одбраа за да си ги разменат брачните завети е вилата на нејзиниот татко, Францис Форд Копола. Вилата се наоѓа во Италија и датира од 19 век.

Инаку Софија и Томас се веќе неколку години во врска и имаат две заеднички ќерки, четири годишната Роми и Косим која има 23 месеци.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi