Џастин Бибер сепак не е “татица”:) Мараја Јетер ја повлекла тужбата! Абе вие сте циркус невиден:)))

16 ноември, 20110
JustinBieberMariahYeaterStarMagazine625

Обожавателките на глобално популарната поп-ѕвезда Џастин Бибер можат полесно да дишат. Наводната мајка на неговото дете, Мараја Јетер, го повлекла барањето за утврдување на татковство на детето, пишува TMZ. Се наведува и дека адвокатите на Мараја Јетер, Ленс Роџерс и Мет Паре, се повлекле од случајот.

Џастин Бибер неодамна се согласи да направи ДНК тест за татковство, веднаш штом ќе се врател во САД. Неговиот адвокат Хауард Вајцман најавил контратужба против Јетер и нејзините адвокати за лажно сведочење. Тие се надеваат дека контратужбата ќе испрати порака и до другите обожавателки кои имаат слични идеи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş