Која е всушност вистинската причина поради која не сака да биде со Вас!

16 ноември, 20110
naslovna

Нaведени причини – Вистински причини

10. Не можам, ти си ми како сестра. = Грда си.

9. Постои мала разлика во нашите години. = Грда си.

8. Не ме привлекуваш на тој начин. = Грда си.

7. Мојот живот моментално е премногу комплициран. = Грда си.

6. Веќе имам девојка… = Грда си.

5. Не сакам да почнувам врска со девојка со која работам. = Грда си.

4.Не си ти крива, тоа е поради мене. =Грда си.

3. Во моментов сум сконцентриран на кариерата. = Грда си.

2. Не сакам да се женам. = Грда си.

1. Да останеме само пријатели. = Е мноооогу си грда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş