Зошто порно ѕвездите ги привлекуваат мажите?

16 ноември, 20110
1

Ви се случувало ли да се чудите зошто порно ѕвездите така силно ги привлекуваат мажите? И зошто вашиот партнер со таков ентузијазам гледа порно филмови?

Вистината е дека ниту една жена не сака да личи на порно звезда, но зошто барем еден викенд не се обидете да влезете во улогата на порно ѕвезда и да ги откриете нивните тајни во креветот…

Порно ѕвездите знаат како да уживаат во сексот и потајно даваат сигнали на партнерот колку се возбудени. Тие не се плашат дека ќе изгледаат како лесни жени, зошто го кажуваат на глас она што го чувствуваат. Тоа што го сакаат сексот, не ги прави развратни.

Мажите сакаат секс и порно ѕвездите го знаат тоа. Мажите воопшто не размислуваат за тоа дали нивната љубовница има целулит или не. Важно е за заедничкото задоволство партнерката да биде максимално ослободена и без комплекси за својот изглед. Порно ѕвездите знаат дека мажите сакаат предимно со очите и затоа се грижат да изгледаат секси до самиот крај. Мажите си мечтаат за секс по неколку пати на ден, а тие им го даваат тоа. Тие многу добро знаат дека мажите немаат само една ерогена зона, како што мислат повечето жени, и дека стереотипната мисионерска поза е сосема доволна, а факт е дека не е. Поради недостаток на фантазија во креветот, мажите ги задоволуваат своите желби наоѓајки други алтернативи. Не дозволувајте вашиот партнер да почне да бара нешто друго!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş