Роберт Патинсон: Сакам див секс, во животот имам искршено неколку ѕидови!?Искрено да ти кажам не ми изгледаш на таков пастув:)

16 ноември, 20110
The-Twilight-Saga-Breaking-Dawn-Kristen-Stewart-Robert-Pattinson

Со самото приближување на премиерата на продолжението на “Самрак” во Лондон, актерот Роберт Патинсон ја заголицал имагинацијата на своите фанови. Тој признал за британските медиуми дека сака малку погруб секс: “Сакам див секс, во мојот живот имам скршено неколку ѕидови, понесен од љубовниот момент.” Не потенцирал дали мисли на секс со неговата сегашна девојка и партнерка во филмот Кристен Стјуарт, или пак мисли за некоја од поранешните девојки.
Роберт за британските медиуми открил дека пред да започне сцената со секс ќе го напуштел киното. Додека партнерката Кристин Стјуарт изјавила дека е загрижена за својот изглед на сцената: “Постојат неколку мали моменти во филмот за кои не сум баш сигурна. Но сепак ќе издржам да ја догледам до крај премиерата.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş