Џастин има нова тетоважа

27 мај, 20110
naslovnaaSelena+Gomez+Selena+Gomez+Justin+Bieber+Hawaii+jdfswGOq0_Ol

Младиот канадски пејач, кој неодамна доби шест награди на Билбордовите доделувања, има нова тетоважа. Џастин го истетовирал зборот “Yeshua” што на хебрејки значи Исус. Тетоважата се наоѓа под левиот пазув.

Папараците успејаа да ја забележат неговата нова тетоважа кога го фотографирале на Хаваите, каде тој замина на одмор со својата девојка селена Гомез.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma