Џастин сака порничи :))

27 август, 20110
Justin Timberlake At Radio One

На Џастин не му беше тешко да им признае на новинарите дека ги сака и гледа филмовите завозрасни. “Сакам да гледам секс. Машко сум, секако дека сакам порничи” изјави актерот и пејач. Џастин во својот нов филм “Пријатели со овластувања” глуми со Мила Кунис. Тој со згодната глумица мораше да снима секси сцени, што воопшто не му било тешко, всушност тој уживал. “Во филмот сум гол, но не е ништо невкусно. Сигурно нема да го покажувам задникот кога ќе имам над 40, така да добро е што тоа го направив сега”- кажа Џастин.

Изгледа на неговата колешка од филмот, не и било толку забавно на снимањата. Неодамна откри дека додека снимале секс сцена таа заспала. “Тоа беше долг ден, снимавме цел ден и додека снимавме секс сцена јас лежев, а Џастин ми го бакнуваше грбот. Додека траеше тоа сум заспала на неколку минути ”- изјави Мила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma