Џастин со изненадувачки изглед на MTV Movie Awards

6 јуни, 20110
naslovna

Џастин Бибер беше изненадување на вечерта на MTV Movie Awards. Прво сите биле изненадени со неговата појава на ова шоу, а потоа и дека тој има нови обетки на ушите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma