Џастин Тимберлејк во љубовен триаголник

19 јануари, 20110
24117_95_24

Убавата и секси актерка Оливија Ман тврди дека Џастин повторно почнал да и праќа љубовни пораки во кои тој и кажува колку му фали, дека постојано мисли на неа и дека сѐ тоа тешко му паѓа. Во пораките тој кажувал дека врската со Џесика Бил е завршена. Оливија признала дека би сакала да е тоа така, но не сакала да направи ништо пред да се осигура со вистината. Наспроти тоа, Џесика вели дека врската со Џастин и е нешто најдраго во животот. На сетоа ова Џастин не дал никаков коментар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi