Џастин Тимберлејк во врска со Оливија Вилд?

5 април, 20110
justin-and-olivia-dating

Најверојатно снимањето на драмата “Now” беше пресудно за за блискоста помеѓу Џастин и Оливија. Тие освен за време на снимањето, заедно ги поминуваат и викендите. Минатиот викенд се видени во еден клуб во Лос Анџелес, каде биле до три часот по полноќ, а потоа се упатиле во апартманот на Џастин, изјавил близок извор на парот.

По само еден месец од прекинот на врската со Џесика Бејл, Џастин најверојатно ја пронајде новата љубов. Оливија пак неодамна се разведе од италијанскиот принц Тао Руспулиј со кого беше во брак осум години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma