Порно дивата Џена Џејмсон во српски хорор филм

5 април, 20110
Jenna Jameson 065

Порно актерката Џена Џејмсон која неодамна се повлече од порно индустријата овој пат ќе ја видиме во српски хорор филм.

Марко Новакович, еден млад артист кој не успева во шоу бизнисот, како дел од агенцијата специјализирана за решавање на натприродни случаи, оди на остров полн со зомбија за да ја спаси порно дивата. Ова е приказната која ќе се одвива во филмот “Остров на проклетството”.

Режисерот на филмот најпрво помислил на Џена за главната улога.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi