Џастин триумфираше на Twitter

30 мај, 20110
Justin+Bieber+Justin

Џастин Бибер триумфираше на Twitter со 10 милиони фанови. Тинејџ ѕвездата овој викенд постигна огромна бројка на фанови. На ова Џастин напишал: “Ве сакам…ми го менувате животот секојдневно. Јас потекнувам од град кој брои 30.000… а вие ми го зголемивте за 333 пати, ова е лудо”.

Лејди Гага е првата ѕвезда која постигна 10 милиони фанови, а само една недела по неа и Џастин. Таа брои 10.528.641 фан, а Џастин има 10.030.798 до сега.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma