Џастинче со ново рипче! Е браво бе:)

24 јули, 20110
justin

Мила Кунис??? Која Мила Кунис??? Шпекулациите за нејзината врска со Џастин Тимберлејк паднаа во вода откако популарниот пејач се појави во јавност со неговата нова колешка под рака, убавата Аманда Сејфрид.

Тимберлејк се појави со зеленооката убавица на промоцијата на нивниот нов филм In Time во Сан Диего, Калифорнија и со тоа ги разби гласините за неговата врска со Кунис, кои се појавија за време на снимањето на нивниот заеднички филм “Friends with benefits”.

Иако Џастин и Мила снимија неколку разголени секси сцени, неговата колешка Аманда објави дека досега неколку пати била гола додека разговарала со пејачот по телефон, а тој го знаел тоа. Останува да видиме дали актерката и пејачот и официјално ќе ги потврдат информациите за нивната врска, која во моментот е во фокусот на светските таблоиди.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi