Џеј Ло го шета Марк како кученце:) Абе откачи го тој “ајван”

11 август, 20110
jeniffer lopez and mark

Иако пред две недели покренаа бракоразводна постапка, Џеј Ло и Марк се видени заедно. Тие се видени како излегуваат заедно од црвен кабриолет и потоа се упатиле на плажа. Тие биле расположени и насмеани во друштво со своите пријатели.

Блиски извори на Џеј Ло и Марк велат дека таа средба била со цел Марк да помине некое време со децата. Дали се ближи смирувањето на Џеј Ло и Марк или пак она што го велат пријателите е вистина ќе почекаме за да дознаеме.

Пред извесен период Марк сакаше да се смири со Џенифер, но таа сепак го избра животот во кој ќе биде сама и посветена на децата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit