Џеј Ло и Енрике “Уста на уста”!

30 септември, 20110
jlo-enrique

Латино заводничката и латино заводникот во тандем!

Џенифер Лопез и Енрике Иглесијас го снимија долго очекуваниот дует, а во подготовка е и спотот…

Џенифер и Енрике ги спија гласовите во песната наречена “Уста на уста”. Иако многумина очекуваа брз ритам, продуцентот Франк  овие двајца заводници ги замислил во бавна и секси верзија… Никој нема официјално потврдено дали верзијата која се појави на интернет е конечна, но јасно е дека Џеј Ло и Енрике наскоро ќе го снимат спотот за овој дует.

Оваа песна ќе се најде на новиот албум на Енрике, кој официјално ќе се промовира во ноември.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lR28vpxaeuI&noredirect=1

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris