ВИДЕО: БМВ за џиџани фраери :)

30 септември, 20110
1196

Доколку сакате вашето возило да биде необично, уникатно и во најмала рака приметливо во сообраќајот, еве една идеја со што можете да ги замените вашите алуминиумските фелни на автомобилот. Како додатна декорација место затемнети стакла можете да ставите ролетни во боја 🙂

Погледнете го ова џиџано БМВ:

http://www.youtube.com/watch?v=2XyV6Dstnyo&feature=player_embedded#!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris