Џеј Ло може и сама, но не и Марк!

5 август, 20110
jennifer-lopez-mark-anthony

Извори блиски на поранешниот пар Џеј Ло и Марк Ентони изјавиле дека Марк е во многу лоша состојба. Откако се разделиле тој постојано го менувал своето расположение, од моменти кога сака да е со неа повторно, па се до моменти кога ја обвинува дека таа му го уништила животот.

Џенифер е многу среќна, таа е опкружена со луѓе кои ја сакаат. И одговара улогата на мајка која ќе работи и сама ќе се грижи за своите деца, изјавил блискиот пријател.

Дали постои шанса тие повторно да се смират, или пак Џеј Ло ќе остане доследна на својата одлука останува да покаже времето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit