Џеј Ло си фати танчер!? Ајдеее сега ќе почне да ги менува како чорапи:)))

13 ноември, 20110
jennifer-lopez-poster-d355b1

Џенифер Лопез има нова љубов. Откако ја прекина романсата со згодниот актер Бредли Купер, Лопез сега има нов дечко. Станува збор за Каспер Смарт, танчер со кој таа соработува.
Според американските медиуми, парот е во врска веќе неколку недели. Смарт има глумено во филмот “‘Honey 2’ te ‘Step Up 3’.
Каспер Смарт не е прв танчер во животот на убава Џеј Ло. Во 2001 година се омажила за Крис Џад, кој се појавил во спотот за нејзиниот сингл “Love Don’t Cost a Thing, но бракот траел само една година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş