Кети Пери и Диего Луна во видео спотот за песната “The One That Got Away”

14 ноември, 20110
1

За видео записот за песната ” The One That Got Away “, Кети Пери го избра мексиканскиот актер Диего Луна како партнер. Видеото е во режија на Флориа Сигисмонди.

Во емисијата кај водителката Елен Дегенерес, Кети изјави дека по една година од бракот со комичарот Расел Бренд започнуваат да размислуваат да го прошират своето семејството. Кога водителката ја праша дали сака да има повеќе деца, Кети одговори: “Доколку не боли првиот пат, сигурно ќе имам многу деца“.

Овде екслузивно можете да го погледнете новиот видео запис на Кети Пери.

Уживајте

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ahha3Cqe_fk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş