Џеј Ло со ексклузивно интервју за разводот

3 август, 20110
Jennifer-Lopez-naslovna

Џеј Ло мораше да излезе и пред целата јавност да ја каже вистината за разводот со Марк Ентони, затоа што гласините кои се јавија за нив, ја погодиле.

Таа признала дека бракот со Марк бил нејзиниот најголем сон, и напорно работела на тоа да и се исполни. Сепак не било доволно тоа, за да успее бракот.

“ Ќе останам вечен оптимист кога е во прашање љубовта. Таа е мојот најголем сон. Се чувтвувам моќно. Ќе продолжам понатаму, ќе се грижам за моите деца, ќе се трудам да сум добар забавувач и да бидам добар човек воопшто” изјавила Џенифер.

Кога станува збор за љубовта јас сум максимално романтична и страствена. Се сакам доволно себе си за да продолжам понатаму, изјавила Џеј Ло.

За нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони таа имала само пофални зборови. Тој секогаш ќе има посебно место во моето срце, како татко на моите деца, изјавила таа за септемвриското издание на магазинот Venity Fair.

Како причини за нивниот развод се споменуваат преголемата љубомора на Марк, како и тоа дека не можел да го поднесе фактот дека неговата жена е планетарен секс симбол.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi