Џејмс Франко си вежба порно филмови

11 август, 20110
james_franco

Актерот Џејмс Франко сакал да се пробие во порно индустријата, па со таа цел си купил камера и со тогашната девојка се снимале за време на сексот. Но, за среќа биле доволно самокритични па не ја дале таа снимка никому.

“Кога заврши сè и кога седнавме да ја гледаме снимката сфативме дека не треба да го видиме тоа никогаш повеќе”, изјавил Франко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit