Ријана со униформа и прилично големо оружје

11 август, 20110
rijana na film

Ријана сеуште не ја имаше можноста да ги докаже своите актерски способности а веќе наиде на куп лоши критики.

Таа своето актерско деби го имаше во филмот “Battleship”, чија светска премиера му е закажана за на 18-ти мај наредната година.

Од она што го видоа, или поточно не ја видоа на трејлерот за овој филм критиките започнаа.

Сепак да почекаме до мај следната година и да процениме дали Ријана има тален и за глума.

http://www.youtube.com/watch?v=qDMXkPfxjOc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit