Џенифер Анистон потрошила мало богатство со цел да забремени

24 октомври, 20110
0163007.48

Популарната актерка Џенифер Анистон на големо се спрема за принова, а то го покажува и нејзината најнова постапка, за која таа потрошила мало богатство.
Желбата да стане мајка кај Џенифер Анистон била посилна од дена на ден, а во нејзините обиди за да го реализира тоа актерката не прашувала за цена.

Џенифер во домот каде што треба да го зачне своето дете со нејзиното момче Џастин Терукс, одлучила да ги подреди сите можни “закони на плодноста”, барем кога станува збор за фенг шуи.

Џенифер, наводно, најмила скап кинески мајстори за фенг шуи, кој ги истерал сите лоши вибрации од станот во Њујорк, како би го подготвил теренот за големата желба на актерката.

Фенг шуи експертот го разместил мебелот во станот, пробувајќи да создаде идеална атмосфера која ќе биде погодна за нејзината плодност.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi