Џенифер Анистон снимаше реклама топлес

2 јуни, 20110
jennifer toples

Актерката Џенифер Анистон, која се прослави со улогата во хит серијата “Пријатели” од 2007 година е заштитно лице на американска компанија која продава флаширана вода. Во склоп на кампањата, на последната реклама таа позира топлес.

Инаку, освен на рекламните кампањи, таа во моментов работи и на нов филм, комедија, каде има улога на забарка на која и недостасува секс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber