Jennifer Aniston точно знае каде треба да е шлицот на фустанот

6 мај, 20110
Jennifer Aniston Signs Bottles Of Her New Fragrance "Jennifer Aniston"

Исто како на сите јавни појавувања, прекрасната Џенифер Анистон на и промоцијата на својот нов парфем ја изработи со многу стил и неизбежниот сексипил.

Во една парфимерија во Њу Јорк, таа се појавила во провокативен фустан од дизајнерката Вивиен Вествуд, која ги истакнала нејзинот тенок струк и заводливата линија. Портокаловата боја на фустанот посебно и прилегаше на нејзиниот тен и русата коса. Иако на прв поглед фустанот изгледа како едноставен, сепак постоеше еден провокативен детал, а тоа е шлицот, прорезот над градите. Така Џенифер, покрај со широката блескава насмевка, гостите ги шармирала и со бујното деколте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi