Џенифер Анистон во новиот филм без многу облека

12 мај, 20110
Џенифер Анистон во новиот филм без многу облека

Во новиот филм Џенифер глуми лоша шефица, а има многу кадри кога таа е облечена само во долен веш. Во новиот филм “Horrible Bosses“, таа глуми една од тројцата лоши шефови. Во филмот се појавуваат познати холивудски актери, како Кевин Спејси, Колин Фарел, Џејми Фокс, Џејсон Бејтмен.

http://www.youtube.com/watch?v=EDUpOXfwQUo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi