Џенифер го однесе момчето на “бендис”:)

27 јули, 20110
Jennifer-Aniston-Justin-Theroux-House-Hunting

Џенифер Анистон го запозна новиот дечко Џастин Теру, со нејзиниот татко. Првата средба со семејството поминала одлично. Џенифер е многу блиска со својот татко Џон, па поради тоа е важно Џастин да остави добар впечаток.

“Многу е блиска со нејзиниот татко. Пред состанокот беше многу нервозна, бидејќи за неа тоа беше посебен настан. За среќа нејзиниот дечко добро се претставил и веднаш се спријателиле. Сега е негов ред…нема сомнеж дека Џенифер ќе им се допадне, особено на неговата мајка, бидејќи двете имаат слична смисла за хумор”, изјавува близок извор на двојката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi