Џенифер Лопез под притисок од нејзинот сопруг

25 јуни, 20110
J+Lo+Marc+Anthony+Out+Luau+YPnfUZFl1sTl

Џенифер Лопез оваа година се појави како челн на жирито на Американскиот идол. Медиумите постојано пишуваа за нејзинато појавување, емотивните реакции и убавиот изглед, а гледачите ја обожаваат. Поради тоа сите се изненадени од веста дека нејзиниот ангажман ви единаесеттата епизода од шоуто е доведен во прашање.

Всушност, причина за тоа е најзиниот посесивен сопруг, Марк Ентони кој смета дека Лопез треба да се откаже од следната сезона и да се посвети повеќе на семејството. Марк ја притиска Џенифер да се откаже од “идол” и да поминува повеќе време со неги со со децата. Според блиски извори на Џенифер, таа сака да биде во шоуто, но Марк не се откажува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma