Џенифер Лопез заштитно лице на “Tous”

5 април, 20110
Jennifer-Lopez-Tous

Латино дивата Џенифер Лопез, стана заштитно лице на уште еден бренд. Покрај рекламите за автомобили, козметика, облека, шопинг центри, пијалоци… овој пат ќе ја гледаме на рекламите на компанијата за дизајн на луксузен накит, “Tous”.

На фото сесијата Џенифер неколку пати го промени аутфитот, но секогаш беше преплавена со дијаманти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma