Уникатен хепенинг “Масовна борба со перници”

5 април, 20110
0

2 Април, интернационален ден на “Масовна борба со перници”

Уникатен хепенинг, се надеваме дека од следната година и нашиот град ќе биде организатор на ваков интересен настан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/