Џенифер, што криеш под фустанот?!

26 август, 20110
jlo-naslovna

На снимањето на спотот за песната “Папи“, Џенифер Лопез ги носи познатите SPANX гаќи. Тие се популарни помеѓу холивудските дами бидејќи во нив изгледаат послаби и затегнати. Но, дивата го покажа и својот целулит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma