Џеси Џеј: Јас сум бисексуалка

11 јули, 20110
jessie-j590aaol-music-art

Британската пејачка која се прослави со хитовите Price Tag и Nobody’s Perfect за прв пат признала дека е бисексуалка.

Џеси Џеј уште како мала знаела дека ја привлекуваат и двата пола, но тогаш не била спремна тоа да го сподели со јавноста.

Не гледам во што е проблемот зошто толку сите се изненадени, уште како тинејџерка имав девојка и тоа го знаеа моите родители, ако може за нив да биде тоа нормално зошто не би било и за другите, изјавила младата пејачка.

Уште како дете и била дијагностицирана срцева мана, а на 18 години преживеала инфаркт.

Не ја поминав младоста како моите врсници, поради проблемите кои ги имав со здравјето научив дека секој момент во животот треба да го ценам и да го искористам максимално. Не пиев не пушев но сепак бев голем бунтовник, изјавила пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit