Snoop Dogg ќе слави роденден со баба му

11 јули, 20110
snoopdogg

Контроверзниот рапер Snoop Dogg наскоро ќе наполни 40 години и би сакал својот роденден да го прослави со својата баба. За разлика од многу познати личности Snoop Dogg не планира голема роденденска забава. “Повеќе се грижат лугето околу мене за мојот роденден. Јас лично повеќе сакам да ги планирам родендените на мојата жена или на мојата баба. Оваа година нема да правам журка, бидејќи сум задоволен од работите кои веќе ми се случија. Мислам дека е доволно тоа што сум жив и што ќе поминам време со мојата баба” изјавува музичарот

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit