Џесика Алба повторно е бремена

17 февруари, 20110
Jessica-Alba

Една од најпосакуваните актерки, Џесика Алба е во блажена состојба. Таа и нејзиниот сопруг Кеш Ворен, го чекаат второто дете. На својот Facebook профил ја објавила среќната вест, дека нејзината ќерка Онор ќе стане постара сестра. Џесика Алба, 29, и нејзиниот сопруг Кеш, 32, својата прва ќерка ја добија пред две години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber