Фантастичен потег од кој застанува здивот

17 февруари, 20110
lebron-james-05

На гостувањето во Инианополис, големата тројка на Мајами даде дури 90 поени, со победа од 110:103 против Пејсерс. Но, моментот на вечерта беше невероватното додавање на најдобриот стрелец Двејн Вејд за летачкиот ЛеБорн Џејмс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber