Џесика Бел ужива во друштво на Колин Фарел

12 јуни, 20110
Jessica-Biel-jessica-biel-295004_400_503

Актерката Џесика Бел која со својата убавина отсекогаш го привлекува вниманието на мажите. По неодамнешното прекинување на врската со Џастин Тимберлејк, наводно  се зближила со Колин Фарел. “Џесика го обожува неговиот акцент и неговата личност. Потполно го преболе Џастин и се забавува во самотијата, а нејзиното мислење на Колин е одлично, се дружат во текот на снимањата за филмот, а Колин и предложи на Џесика да продолжат да се дружат и после снимањето”, изјавува извор близок на актерите. Неодамна медиумите објавија дека е во врска со Џерард Батлер, а кој од вие шармери всушност ја заведе Џесика, останува времето да покаже.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma