Глумицата Катарина Радивојевиќ е во врска со Бенисио Дел Торо

12 јуни, 20110
157326_katarina-radivojevic--benasio-del-toro_f

Катарина и Бенисио се зближиле пред извесно време кога заедно снимале филм во Лондон. Таа поради него често патувала во Америка, дури ја откажала својата улога во хрватската серија  “Најдобри години.” Бенисио се погрижил Катарина да премине во подобра агенција каде се очекува таа да добива подобри улоги во иднина, открива Курир од Белград.
Новинарите не успеале да ја контактираат Катарина но успеале да се слушнат со нејзината сестра Јасна која им изјавила:  Катарина е во Америка и ве молам ништо да не ме прашувате,  не знам точно што прави, љубезно им одговорила девојката.

Бенисио Дел Торо наскоро ќе стане татко!
Пред три месеци било објавено дека ќерката на Род Стјуарт, Кимбер е бремена и дека татко на детето е Бенисио Дел Торо. Ова го има потврдено и ПР менаџерот на актерот, кој изјавил дека нема да има свадба, бидејќи потенцијалните родители не се повеќе заедно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi