Џесика Симпсон: Облините и насмевката ми се главен адут

15 април, 20110
jessica-simpson

Пејачката Џесика Симпсон, позната по своите облини во едно свое интервју признала дека тоа многу и помага.

Јас уште во шесто одделение бев надарена, низ смеа изјавила таа. Во почетокот ми беше срам од тоа, но потоа со текот на годините научив како да се носам со тоа. Сега дури и го користам во лоши ситуации. Така на пример кога ќе ме застане полиција за некаков прекршок, јас само се насмевнувам и ги истакнувам градите и проблемот е решен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma