Џескика Бејл веќе има ново момче

1 април, 20110
jessica_biel

Актерката Џесика Бејл, која пред неполн месец ја прекина четири годишната врска со Џастин се зборува дека е повторно во љубов.

Извор близок на Џесика вели дека таа е во врска со фотографот Џими Чин, со кого се запознала пред речиси една година, и од тогаш се навистина блиски.

Да потсетиме, Џесика беше во врска со Џастин Тимберлејк четири години, и ја прекинаа врската а наводнта причина беше неверството на Џастин со колешката, актерката Оливија Мун.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit