Џим Кери сака да „налегне“ цурици помлади од ќерка му! Мажиште брееее…ццц :)

27 август, 20110
JimEmma

Откако ќе го изгледате видеото и ќе прочитате што има да каже Џим Кери, сигурно нема да знаете дали пораката е комична или пак „језива“.

Актерот, популарниот комичар Џим Кери можеби има 24 годишна ќерка, но тоа не го спречува да се додворува и на помлади девојки, конкретно во овој случај на 22 годишната актерка Ема Стоун.

Актерот избра тоа да го направи на најјавен начин што може да постои, а воедно и на најзасрамувачки, се разбира преку видео на youtube.

49 годишниот актер и порача на 22 годишната актерка дека изгледа многу убаво, дека кога би бил тој помлад сигурно би ја омажил и би имале „буцкасти“ деца. Тие би се смееле по цел ден и би оделе на кампување. Заврши со тоа дека и посакува многу успех, среќа и љубов.

Погледнете како изгледа Џим Кери, сериозно, комично или страшно со оваа порака наменета за младата актерка!

httpv://www.youtube.com/watch?v=opnB0J_2gxU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma