Џина е појака од Чак Норис! Дали Рамбо 2 доби наследник?

26 јули, 20110
djina

Ѕвездата Џина Карано паузата од борењето ја искористи за да сними филм во Холивуд. Исто како и во рингот, така и на филмското платно, Џина е бескомпромисен борец и уништува се пред себе, исто како и нејзините машки колеги, Чак Норис и Стивен Сигал!

Нејзиното враќање во рингот беше најавено за јуни за борбите со Алистер Оверем и Фабрици Вердум, но наводно не влегла во рингот бидејќи не поминала на лекарскиот преглед, па така следно нејзино појавување се очекува на почетокот на следната година.

29 годишната ММА ѕвезда, глумица, манекенка, благодарение на своите борби доби шанса да игра на големото платно со светските ѕвезди как ошто се, Мајкл Даглас, Јуан Мекгрегор, Антонио Бандерас, во филмот “Haywire“, кој ќе го режира оскаравоецот Стивен Содерберг.

“Никогаш не сум видел некој како неа, така да се бори во рингот. Затоа и ја дадов оваа улога“, изјавил познатиот режисер.

Џина наредната година покрај тоа што повторно ќе се врати на борбите во рингот, се очекува догодина да нападне и со нејзиниот филм во кината.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi