Треба да умрат за да бидат повеќе ценети од сите! Лудило за Ејми Вајнхаус низ целиот свет!

26 јули, 20110
ejmi_vajnhaus

Смртта на Ејми Вјнхаус ја направи 100 пати повеќе популатна …на интернет страните, онлајн радио станицата Пандора отиде на топ листите со заинтересираноста за Вјнхаус минатиот викенд.

Претставник од Пандора – потпретседател за комуникации, Дебора Рот, вели дека обично од 700 до 900 радио станици ја третирале Ејми Вајнхаус, но за време на викендот, бројката се зголемила во 75.000!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit