Џоан Риверс ја сликала гола својата ќерка додека таа се туширала

17 февруари, 20110
joanrivers

Познатата комичарка Џоан Риверс, 77, која е дел од реалното шоу Џоан и Мелиса­, ја сликала својата ќерка гола додека таа се туширала. Сето ова било во склоп со реалното шоу. Извесен период Џоан, ја терала својата 43 годишна ќерка да се слика гола бидејќи имала убаво тело. Но, тоа Мелиса не сакала да го прифати. Затоа, Џоан ги превземала работите во свои раце, па и влегла на Мелиса во бањата додека таа се туширала и ја сликала. Мелиса збеснала и не и се верувало што се случува. По сето тоа, Џоан се чудела зашто така реагирала Мелиса, кога таа веќе ја има сликано гола многу пати додека таа била мала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi