Џокович бил доста откачен :)

9 јули, 20110
Џокович бил доста откачен :) 						 X

Џокович освен што е најдобриот тениски светски шампион, се покажал во минатото и како добар глумец. Кој знае колку се смееле Шапапова и Надал кога го гледале Ноле како ги имитира. Тоа е нашиот балкански топол дух. Погледнете колку луѓето го сакаат.

httpv://www.youtube.com/watch?v=8y2ORlHxIL8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit